Miody Naturalne
ilość produktów: 40
Miód Wielokwiatowy Płynny - Wiadro 25kg
375,00 zł brutto/1szt.(15,00 zł / kg brutto)

Miód Malina Kruszyna (słoik szklany 1,2 kg) - Karton 12 sztuk
325,08 zł brutto/1szt.(22,58 zł / kg brutto)

Miód Malina Kruszyna - Wiadro 25kg
562,50 zł brutto/1szt.(22,50 zł / kg brutto)

Miód Rzepakowy - Wiadro 25kg
400,00 zł brutto/1szt.(16,00 zł / kg brutto)

Miód Gryczany Płynny - Wiadro 25kg
565,00 zł brutto/1szt.(22,60 zł / kg brutto)

Miód Lipowy Płynny (słoik szklany 1,2 kg) - Karton 12 sztuk
324,00 zł brutto/1szt.(22,50 zł / kg brutto)

Miód Wielokwiatowy Gęsty - Beczka 295 kg
4 130,00 zł brutto/1szt.(14,00 zł / kg brutto)

Miód Wielokwiatowy Ciemny - Beczka 290 kg
4 060,00 zł brutto/1szt.(14,00 zł / kg brutto)

Miód Gryczany - Beczka 295 kg
6 047,50 zł brutto/1szt.

Miód Lipowy Płynny - Beczka 290 kg
6 047,50 zł brutto/1szt.

Miód Lipowy Płynny - Wiadro 25 kg
537,50 zł brutto/1szt.(21,50 zł / kg brutto)

Miód Wielokwiatowy Ciemny (słoik szklany 1,2 kg) - Karton 12 sztuk
246,00 zł brutto/1szt.(17,08 zł / kg brutto)

Miód Wielokwiatowy Ciemny - Wiadro 25kg
375,00 zł brutto/1szt.(15,00 zł / kg brutto)

Miód Wielokwiatowy Płynny (słoik szklany 1,2 kg) - Karton 12 sztuk
246,00 zł brutto/1szt.(17,08 zł / kg brutto)

Miód Wielokwiatowy Gęsty (słoik szklany 1,2 kg) - Karton 12 sztuk
246,00 zł brutto/1szt.(17,08 zł / kg brutto)

Miód Gryczany Płynny (słoik szklany 1,2 kg) - Karton 12 sztuk
342,00 zł brutto/1szt.(23,75 zł / kg brutto)




