Wiaderka
ilość produktów: 5
Miód Wielokwiatowy Gęsty - Wiadro 25 kg
375,00 zł brutto/1szt.(15,00 zł / kg brutto)

Miód Wielokwiatowy Kremowany - Wiadro 25kg
420,00 zł brutto/1szt.(16,80 zł / kg brutto)

Miód Wielokwiatowy Płynny - Wiadro 25kg
375,00 zł brutto/1szt.(15,00 zł / kg brutto)

Miód Wielokwiatowy Ciemny - Wiadro 25kg
375,00 zł brutto/1szt.(15,00 zł / kg brutto)



