Wyniki wyszukiwania
ilość produktów: 7
Miód Akacjowy - Beczka 295 kg
5 310,00 zł brutto/1szt.(18,00 zł / kg brutto)

Miód Gryczany - Beczka 295 kg
6 047,50 zł brutto/1szt.

Miód Wielokwiatowy Gęsty - Beczka 295 kg
4 130,00 zł brutto/1szt.(14,00 zł / kg brutto)

Miód Wielokwiatowy Ciemny - Beczka 290 kg
4 060,00 zł brutto/1szt.(14,00 zł / kg brutto)

Miód Lipowy Płynny - Beczka 290 kg
6 047,50 zł brutto/1szt.

Miód Lipowy Gęsty - Beczka 290 kg
5 945,00 zł brutto/1szt.(20,50 zł / kg brutto)



