Wyniki wyszukiwania
ilość produktów: 15
Miód Rzepakowy - Wiadro 25kg
400,00 zł brutto/1szt.(16,00 zł / kg brutto)

Miód Mniszkowy - Wiadro 25kg
525,00 zł brutto/1szt.(21,00 zł / kg brutto)

Miód Wrzosowy - Wiadro 25kg
1 233,75 zł brutto/1szt.(49,35 zł / kg brutto)

Miód Wielokwiatowy Ciemny - Wiadro 25kg
375,00 zł brutto/1szt.(15,00 zł / kg brutto)

Miód Gryczany Płynny - Wiadro 25kg
565,00 zł brutto/1szt.(22,60 zł / kg brutto)

Miód Wielokwiatowy Płynny - Wiadro 25kg
375,00 zł brutto/1szt.(15,00 zł / kg brutto)

Miód Malina Kruszyna - Wiadro 25kg
562,50 zł brutto/1szt.(22,50 zł / kg brutto)

Miód Spadziowo - Nektarowy - Wiadro 25kg
625,00 zł brutto/1szt.(25,00 zł / kg brutto)

Miód Wielokwiatowy Kremowany - Wiadro 25kg
420,00 zł brutto/1szt.(16,80 zł / kg brutto)

Miód Kasztanowy - Wiadro 25 kg
735,00 zł brutto/1szt.(29,40 zł / kg brutto)

Miód Spadziowy - Wiadro 25 kg
800,00 zł brutto/1szt.(32,00 zł / kg brutto)

Miód Akacjowy - Wiadro 25 kg-1
475,00 zł brutto/1szt.(19,00 zł / kg brutto)

Miód Lipowy Płynny - Wiadro 25 kg
537,50 zł brutto/1szt.(21,50 zł / kg brutto)

Miód Wielokwiatowy Gęsty - Wiadro 25 kg
375,00 zł brutto/1szt.(15,00 zł / kg brutto)



